Корзина покупок (0)
Teroson VR 4600 (Теросон ВР 4600) - аерозоль, містить цинк і полімерну смолу. Створює на металевих поверхнях захисне покриття.   (ID: )
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
550.00 грн
Виробник:
Henkel (Loctite)
КраЇна виробник :
Німеччина
Опис

Аерозоль, містить цинк і полімерну смолу. Створює на металевих поверхнях захисне покриття. Матеріал має високу адгезію до чистих металевих поверхонь. Відрізняється високою міцністю та електропровідністю, як в сухому, так і у вологому стані.

 

Характеристики

 

  • Колір: сірий 
  • Запах розчинника
  • Щільність ок. 1,0 г / см³
  • Час висихання приблизно 30 хв.
  • Корозійна стійкість випробування по DIN 50021 (35 ° C, 5% розчин солі, 1000ч.)
  • Корозія відсутня Товщина висушенного покриття 50 мкм Адгезія по DIN 53151 Поперечний зріз GT 0-1
  • Очищення: Ацетон
  • Температура експлуатації і термостійкість: -50-500 ° C (повне висихання)                                                                                                                                                                                                     

Поради щодо використання

 

Підготовка. Поверхні, що підлягають обробці Zink-Spray, попередньо добре очистити, видалити іржу. Старі антикорозійні покриття видалити. Поверхні повинні бути сухими і вільними від мастила, бруду і пилу. По можливості основу відшліфувати.

Обробка.Матеріал перед застосуванням повинен мати кімнатну температуру. Балончик сильно струснути, щоб було чути стукіт кульок, потім потрясти ще близько 1 хвилини. Балончик під час розпилення тримати у вертикальному положенні. Багаторазово перехресно напиліть тонкий шар продукту з відстані 20-30 см. Балончик після використання перевернути догори дном, вентиль продути до тих пір, поки не піде тільки робочий газ.

Сушіння. Можлива сушка на повітрі або в печі. При сушінні на повітрі на тривалість впливають умови навколишнього середовища, температура об'єкта і відносна вологість. Прискорена сушка пришвидшує затвердіння.

Фарбування: У разі, якщо потрібно фарбування, спочатку проводиться пробне фарбування покриття, з метою перевірки на сумісність.

Очистка: Краплі відразу ж видалити ацетоном або очищувачем.

 

Сфера застосування

 

Teroson VR 4600 (Zink-Spray) застосовується при антикорозійній обробці для оцинковки стиків і швів, оцинкованих деталей, особливо тих, що не покриваються фарбою, і в якості антикорозійного захисту між зварювальними фланцями при електродному і точковому зварюванні.

 

Умови зберігання

 

Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях. Інформація про зберігання може бути вказана на етикетці упаковки. Оптимальні умови зберігання при температурі від 8 ° C до 21 ° C. Зберігання при температурі нижче 8 ° C або вище 28 ° C може негативно позначитися на властивостях продукту.