Корзина покупок (0)
Teroson VR 625 - перетворювач іржі (спрей)   (ID: 8)
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
347.00 грн
Виробник:
Henkel (Teroson)
КраЇна виробник :
Нідерланди
Опис

Застосовується для обробки всіх видів іржі.Органічні компоненти в складі продукту перетворюють іржу (оксид заліза) в стійке комплексне з'єднання.

 

Характеристики

 

  • Колір: прозора, світло-коричнева рідина
  • Запах розчинника
  • Щільність - 0,91 г / см³
  • Вміст твердих речовин - 27%
  • pH показник - 3
  • Товщина нанесення - 0,1 -0,2 мм на шар
  • Витрата - 0,25 л / м² Час
  • Висихання на відлип - 20 хв.
  • Повне висихання - 16 годин

 

Поради щодо використання

 

TEROSON VR 625 наноситься методом розпилення. Перед застосуванням ретельно струсіть аерозольний балон. Розпилюйте на поверхню з відстані 20-30 см. Розпилюйте продукт в 2-3 тонких шари "мокрим по мокрому", уникаючи патьоків. Дочекайтеся зміни кольору продукту і його висихання. У разі необхідності нанесіть додатковий шар, для поліпшення адгезії попередньо відшліфуйте поверхню.Стає сухим на відлип приблизно через 20 хвилин. Час повного висихання продукту близько 16 годин. Час висихання залежить від температури і товщини шару.
Підвищення температури прискорює полімеризацію, низькі температури і вологість збільшують час висихання. Висохле покриття може бути пофарбоване більшістю промислових і ремонтних фарб (не раніше, ніж через 16 годин). Використовувані інструменти слід очистити розчинником відразу після завершення роботи.

 

Процес полімеризації

 

Під час реакції прозора злегка коричнева рідина темніє, стає від темно-синього до коричнево-чорного кольору. Після висихання на поверхні утворюється захисна лакова плівка, яка має відмінну адгезію і добре шліфується. Може використовуватися в якості грунту або праймера.

 

Сфера застосування

 

TEROSON VR 625 - підходить для застосування на будь-яких металевих поверхнях в промисловості і в ремонті, а також в обслуговуванні автомобілів. TEROSON VR 625 не підходить для деталей, що працюють під впливом високих температур.

 

Умови зберігання

 

Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях. Інформація про зберігання може бути вказана на етикетці упаковки. Оптимальні умови зберігання при температурі від 8 ° C до 21 ° C. Зберігання при температурі нижче 8 ° C або вище 28 ° C може негативно позначитися на властивостях продукту.