Корзина покупок (0)
Loctite 8021 (Локтайт 8021) - рідке силіконове мастило з харчовим допуском.   (ID: )
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
500.00 грн
Виробник :
Henkel (Loctite)
Країна виробник :
Нідерланди
Опис

Прозорий, універсальний мастильний матеріал на основі силіконового масла для з'єднань, що піддаються низьким навантаженням. Має харчовий допуск NSF H1, який передбачає застосування продукту в якості мастила в з'єднаннях, де можливий випадковий контакт з їжею. Може застосовуватися на більшості металевих і неметалевих поверхонь. Може застосовуватися як розділяюче мастило.

Силіконове масло, може застосовуватися для роз'єднання деталей, не притягує пил і бруд, не роз'їдає пофарбовані і пластикові поверхні.

 

Характеристики

 

  • Зовнішній вигляд: Безбарвний
  • Основа: Силіконова олія
  • В'язкість: 350 мПа · с
  • Діапазон робочих температур: Від -30 до +150 ° С

 

Поради щодо використання

 

Добре струсити ємність перед використанням.
Розпорошувати на попередньо очищену від масляних залишків поверхню (наприклад очищувачем 7063). У випадку неможливості очищення, необхідно перевірити сумісність старих мастил з новим матеріалом.
Не застосовувати препарат на частинах, які пізніше зафарбовуватимуться.
Не розпиляти на конвеєр під час транспортування по ньому продуктів харчування.
Не застосовувати для змазування силіконових деталей.

 

Процес полімеризації

 

Цей матеріал зазвичай застосовується в середовищі з робочим діапазоном температур від -30 ° С до + 150 ° С (постійно) і від -50 ° С до + 250 ° С (піки) після повного випаровування розчинників.

 

Сфера застосування

 

Мастило загального призначення, використовується для металевих і неметалевих поверхонь (наприклад, направляючих, конвеєрів, ножів і пластикових компонентів).Також може застосовуватися як розділювальний матеріал.Не застосовується на силіконі!

 

Умови зберігання

 

Оптимальні умови зберігання при температурі від 8 ° C до 21 ° C. Зберігання при температурі нижче 8 ° C або вище 28 ° C може негативно позначитися на властивостях продукту.