Корзина покупок (0)
Loctite 5910 300 мл (Локтайт 5910) - чорний, маслостійкий, силіконовий герметик   (ID: )
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
850.00 грн
Виробник :
Henkel (Loctite)
Країна виробник :
Німеччина
Опис

Однокомпонентний, безусадковий, некорозійний силіконовий герметик, що полімеризується при кімнатній температурі. Продукт здатний витримувати низький тиск в незаполімерізованному стані і має виняткову стійкість до моторних мастил.

 

Характеристики

 

  • Хімічна основа: силікон
  • Колір: чорний
  • Міцність: низька
  • Міцність на розрив, Н / мм ²: 1.2
  • В'язкість, мПа ∙ c: гель
  • Діапазон робочих температур, ºC: від -50 до +250
  • Час утворення поверхневої плівки, хв .: мін 40 хв
  • Максимальний зазор: 1 мм                                                                                                                                                                  

 

Поради щодо використання

 

Продукт не рекомендовано використовувати в середовищі бензину, чистого кисню, хлорину або інших сильних окислювачів.
Правила безпечного застосування продукту викладені в аркуші даних з безпеки (MSDS).
Для досягнення найкращого ефекту поверхні, що склеюються, повинні бути очищені і знежирені. Полімеризація під впливом вологи починається відразу після контакту продукту з атмосферним повітрям, тому деталі повинні бути з'єднані протягом декількох хвилин після того, як продукт нанесено. Клей повинен повністю заполімеризуватися (наприклад, протягом 7 днів) перш ніж буде застосовано значні робочі навантаження. Надлишки матеріалу легко видаляються за допомогою неполярних розчинників.

 

Процес полімеризації

 

Твердне (вулканізується / полімеризується) при плюсових температурах вище 15°С  при наявності природної вологості в повітрі.

Час полімеризації при 20 °С: від 20 хвилин.

Глибина полімеризації: 3 мм на добу.

 

Сфера застосування

 

Основні галузі застосування - штамповані деталі з листового металу (кришки ГРМ і піддони картера), де потрібна хороша маслостійкість і висока опірність взаємному переміщенню сполучених деталей. LOCTITE 5910 є тиксотропним, що виключає розтікання продукту по поверхні після нанесення. Використовується на металевих і пластмасових фланцях.

 

Умови зберігання

 

Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях. Інформація про зберігання може бути вказана на етикетці упаковки. Оптимальні умови зберігання при температурі від 8 ° C до 21 ° C. Зберігання при температурі нижче 8 ° C або вище 28 ° C може негативно позначитися на властивостях продукту. Продукт, перелитий з оригінальної упаковки, може бути забруднений під час використання. Не виливайте його назад в оригінальну упаковку.