Корзина покупок (0)
Loctite 542 (Локтайт 542) - різьбовий герметик для гідравлічних і пневматичних систем   (ID: )
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
1500.00 грн
Виробник :
Henkel (Loctite)
Країна виробник :
Німеччина
Опис

Однокомпонентним, тиксотропним анаеробним різьбовим герметиком середньої міцності для дрібних різьб діаметром до 3/4 ".

 

Характеристики

 

  • Хімічна основа: метакрилат
  • Міцність при відверненні: середня
  • Діапазон робочих температур, ºC: від -50 до +150
  • Момент відвернення, Н / мм ²: 15
  • В'язкість, мПа ∙ c: 400-800
  • Мах діаметр різьби: М20 / 3/4 "

 

Поради щодо використання

 

Продукт не рекомендовано використовувати в середовищі чистого кисню, хлорину або інших сильних окислювачів. Інформація щодо безпечного застосування продукту міститься в інформаційному листку даних з безпеки (MSDS).
При використанні спеціальних систем для очищення поверхні перед застосуванням продукту необхідно перевірити його сумісність з миючими розчинами. В окремих випадках миючі розчини можуть чинити негативний вплив на властивості продукту. Продукт не рекомендовано використовувати на пластмасах, особливо на термопластика, внаслідок можливості їх руйнування. При необхідності такого застосування необхідно попередньо перевірити сумісність продукту з матеріалом  поверхні.Перед нанесенням клею рекомендуємо очистити деталі за допомогою Loctite 7063.Продукт наноситься на різьбову частину болта в кількості, достатній для заповнення різьбового зазору. Найкращі результати досягаються при невеликих зазорах. Надмірно великі діаметри різьби і різьбові зазори можуть негативно вплинути на міцність і швидкість полімеризації. Продукт володіє антифрикційними властивостями для досягнення оптимального зусилля / моменту затягування.
У разі якщо фіксатор буде наноситися при температурі нижче 5 ° C, зробіть попередню обробку деталей за допомогою Loctite 7240 (активатор).

 

Процес полімеризації

 

Анаероб полимеризуєтся в умовах відсутності повітря в невеликих зазорах між активними металевими поверхнями.
Для полімеризації необхідні 2 фактора: відсутність повітря і активна поверхня (або активатор).
Для полімеризації потрібно маленький (до 0,25 мм) зазор між деталями (пристойну якість різьби) і активна поверхня металу, або рідкий активатор. До активних поверхонь відносяться вуглецева сталь, чавун, латунь, бронза, мідь.

 

Сфера застосування

 

Фіксація і ущільнення металевих труб і фітингів.
Попередження ослаблення і витоків внаслідок ударних навантажень і вібрації.
Для різьблення з дрібним кроком, використовуваної в гідравлічній, пневматичної арматури, арматури загального призначення.

Умови зберігання

Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях при температурі 8 - 21 ° C (46 ° F - 82 ° F), якщо іншого не зазначено на упаковці. Оптимальною температурою зберігання є нижня половина вищевказаного температурного інтервалу. Для запобігання псування, невикористаний продукт не виливайте назад в оригінальну упаковку.