Корзина покупок (0)
Loctite 401 - моментальний клей загального призначення.   (ID: 11)
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
512.00 грн
Виробник :
Henkel (Loctite)
Країна виробник :
Ірландія
Опис

Ціаноакрилатний (моментальний) клей загального призначення

 

Характеристики

 

  • Хімічна основа: етилціаноакрилат
  • Колір: безбарвний, прозорий
  • В'язкість, мПа ∙ c: 100
  • Діапазон робочих температур, ºC: від -50 до +80
  • Час схоплювання, сек .: 3-10

 

Поради щодо використання

 

З метою досягнення найбільшого ефекту поверхні потрібно очистити і знежирити. Даний продукт краще використовувати при зазорах 0,05 мм. Надлишок клею можна розчинити очисниками Loctite, нітрометаном або ацетоном. Якщо перед склеюванням з метою очищення поверхонь використовуються водні миючі засоби, то необхідно перевірити сумісність миючого розчину з клеєм. У деяких випадках ці водні миючі засоби можуть негативно вплинути на полімеризацію і склеювання. Даний продукт зазвичай не рекомендується для використання на пластмасах (особливо термопласти). Користувачам рекомендується перевірити сумісність продукту з такими матеріалами.

 

Процес полімеризації

 

Полимеризація відбувається за рахунок вологості повітря при кімнатній температурі. Чим вище відносна вологість повітря, тим швидше протікає процес затвердіння продукту. Cклеєний виріб не рекомендується експлуатувати в умовах підвищеної або постійної вологості. Чим менший зазор, тим вища міцність склеювання.

 

Сфера застосування

 

Продукт забезпечує швидке склеювання для широкого спектра матеріалів, включаючи метали, пластики і еластомери. Клей також підходить для склеювання пористих матеріалів, таких як деревина, папір, шкіра і тканина.

 

Умови зберігання

 

Зберігати в сухому приміщенні в закритих ємностях при температурі 2 - 8 ° C, якщо іншого не зазначено на упаковці. Зберігання при температурі нижче 2 ° C або вище 8 ° C може негативно вплинути на властивості клею.