Корзина покупок (0)
Loctite 55, герметик-нитка для трубної різьби до 3" 160 м.   (ID: 1)
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
528.00 грн
Виробник :
Henkel (Loctite)
Країна виробник :
Італія
Опис

Loctite 55 - різьбова ущільнювальна нитка загального застосування для трубних різьбових з'єднань. Продукт відповідає вимогам нормативних документів, які дозволяють його застосування у водному і газовому середовищах (KTW і DV - Німеччина, BS - Великобританія) і забезпечує ефективну герметизацію трубних різьбових з'єднань безпосередньо після монтажу. Допускається застосування в водопровідних системах з питною водою. Нитка стійка до впливу газів, віднесених до 1, 2 і 3 категорії агресивності, гарячої та холодної води.

 

Характеристики

 

Хімічна основа: поліамідна нитка

Міцність при відкручуванні: низька

Діапазон робочих температур, ºC: від -50 до +130

Момент відкручування, Н / мм ²: -

В'язкість, мПа ∙ c: нитка

Мах діаметр різьби: 4 "

 

Поради щодо використання

 

Зачистіть різьбу щіткою (на металевих трубах).

Почніть обертати нитку в напрямку витків різьби, починаючи приблизно з середини третього витка від кінця. Для кращого ущільнення не закривайте повністю вершини витків різьби. Немає необхідності суворо дотримуватися витків різьби, напрямок намотування може бути хаотичним.

Не намотуйте занадто багато нитки. Це ускладнює збирання з'єднання, в окремих випадках може пошкодити з'єднання. Обріжте нитку і пригладьте її кінець. Після монтажу допускається юстировка до 90 ° = 1/4 обороту.

 

Процес полімеризації

 

Продукт являє собою готове до застосування ущільнювальне волокно з комплексних ниток.
Намотувати безпосередньо з роздаткового комплекту на витки різьби трубопровідної арматури.

 

Сфера застосування

 

Герметизуючі різьбові елементи, наприклад, муфти і трубопровідна арматура, як з циліндричною, так і конічної різьбою, що експлуатуються в трубопроводах для транспортування водних і неводних середовищ при температурах до 150 ° C. Продукт може, зокрема, застосовуватися в ситуаціях, що вимагають оперативної установки різьбових елементів з наступним мінімальним регулюванням перед експлуатацією.

Рекомендується для застосування на трубопровідній арматурі з максимальним зовнішнім діаметром 4 ".
Не потребує затвердіння, забезпечує миттєву герметизацію на повний тиск.

 

Умови зберігання

 

Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях. Оптимальні умови зберігання при температурі від 8 ° C до 21 ° C. Зберігання при температурі нижче 8 ° C або вище 28 ° C може негативно позначитися на властивостях продукту.