Корзина покупок (0)
LOXEAL 58-10 миттєва герметизація протягом однієї години.   (ID: )
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
1699.00 грн
Виробник:
Henkel (Loctite)
Країна виробник :
Італія
Опис

Анаеробний клей, який швидко сохне, різьбовий герметик середньої міцності для металевих швів. Він заміняє стрічку та пряжу з ПТФЕ. Містить полімерні добавки с низьким коефіцієнтом тертя, що спрощують розкручування різьбових з’єднань.

Забезпечує миттєву герметизацію від низького або високого тиску протягом однієї години. Він захищає від газу, повітря, води, скрапленого нафтового газу, вуглеводнів, мастил і багатьох хімікатів, зокрема – холодоагентів. Пастоподібна консистенція дозволяє уникнути крапель під час нанесення і затвердіння. Забезпечує гнучку застиглу плівку, стійку до нагрівання та вібрації в діапазоні температур від -55°C до + 150°C. Дозволено використовувати на газі – Gaz de France.

 

Характеристики

 

  • Склад уретан метакрилат
  • В’язкість, 25°С, МПа*с25000-90000
  • Проміжок, мм0,3
  • Різьба 2"
  • Робоча температура, °C-55/+150
  • МіцністьСередня
  • Колір білий флуоресцентний
  • Міцність на зсув, Н/мм26-13
  • Набирання початкової міцності, хв.5-10
  • Час набирання повної міцності (100 %), год.0,5-1

 

Поради щодо використання

 

Для отримання найкращих результатів поверхні, які будуть склеюватися, повинні бути чистими та знежиреними. Продукт наноситься на зовнішню різьбову частину у кількості, достатній для заповнення різьбового проміжку. Занадто великі діаметри різьб та різьбові проміжки можуть негативно вплинути на міцність та швидкість полімеризації. Не рекомендується наносити на пластмаси, особливо термопласти. У разі потреби  такого застосування необхідно попередньо перевірити сумісність продукту з матеріалом поверхонь.

 

Процес полімеризації

 

Продукт полімеризується в проміжку між двома металевими поверхнями за відсутності доступу повітря. Тиксотропні властивості унеможливлюють витік після та під час герметизації. 

Сфера застосування

Продукт рекомендовано для грубої різьби, заповнює великі проміжки. Після затвердіння продукт утворює між поверхнями еластичну плівку, яка повністю замінює паклю, льон, PTFE-стрічку та ущільнюючу пасту. Герметизує жорсткі гвинтові з’єднання з таким робочим середовищем як газ, скраплений нафтовий газ, кисень, вода, вуглеводні, мастила та інші хімічні речовини. З’єднання витримує високі температури, тиск, удари та вібрацію.

 

Умови зберігання

 

Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях при температурі 8 - 28 °С, якщо інше не вказано на пакуванні. Оптимальною температурою зберігання є нижня половина вказаного інтервалу температур. Для попередження псування невикористаного продукту не повертайте його назад в оригінальне пакування. Термін зберігання в оригінальному пакуванні - 24 місяці.