Корзина покупок (0)
LOXEAL 32 клей для склеювання гуми, ЕПДМ, пластиків, які важко склеюються (поліолефінів), металу.   (ID: 6)
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
249.00 грн
Виробник:
Loxeal
Країна виробник :
Італія
Опис

LOXEAL-32 – однокомпонентний клей на основі етилціаноакрилату з низькою в’язкістю для склеювання гуми, ЕПДМ, пластиків, які важко склеюються (поліолефінів), металу. Висока міцність склеювання, швидка фіксація. Не містить розчинники.

 

Характеристики

 

  • 20 г
  • Склад етилціаноакрилат
  • В’язкість, 25°С, МПа*с5-10
  • Проміжок, мм0,01-0,04
  • Робоча температура, °C- 50/+80
  • Міцність Висока
  • Колір безбарвний
  • Час схоплювання (початкова міцність), сек.2-30
  • Час набирання повної міцності (100 %), год.24

 

Поради щодо використання

 

Поверхні, які будуть склеюватися, необхідно очистити та знежирити, з цією метою можна застосувати спиртовий очисник. Клей нанести на одну з поверхонь, після цього щільно притиснути іншу на кілька секунд.  Повної міцності з’єднання досягає протягом доби. Для прискорення склеювання використати активатор, який наноситься на клей або на поверхню, тоді клей нанести після висихання активатора. Матеріали, які важко склеюються, поліетилен, поліпропілен та інші «жирні» пластики потрібно склеювати, використовуючи праймер для поліолефінів, який збільшує адгезію  та готує поверхню до склеювання.

 

Процес полімеризації

 

Затвердіння клею відбувається в маленьких проміжках під час контакту з вологою повітря (оптимально 40-60%). На швидкість полімеризації впливає  величина проміжку та тип матеріалів, які будуть з’єднуватися. Прискорити затвердіння у великих проміжках (більше 40 мкм) можна, використавши активатор, для з’єднання матеріалів, які важко склеюються (поліолефінів), потрібно застосувати праймер для поліолефінів.

 

Сфера застосування

 

Моментальний клей LOXEAL-32 застосовують для швидкого з’єднання матеріалів, які важко склеюються: м’який пластик, гума, ЕПДМ та ін. Особливо ефективний під час склеювання дрібних деталей. Клей високоміцний, стійкий до старіння та навантажень.

 

Умови зберігання

 

Оптимальними умовами для зберігання продукту є сухе прохолодне місце, в щільно закритому оригінальному пакуванні. Термін придатності складає 6 місяців в оригінальному пакуванні при температурі 8-28°С.