Корзина покупок (0)
LOXEAL 29 клей для моментального склеювання пластику та металу між собою, металу з гумою і пластиком.   (ID: 4)
Категорія:
Допоміжна хімія
Ціна:
279.00 грн
Виробник:
Loxeal
Країна виробник :
Італія
Опис

LOXEAL-29 – однокомпонентний клей з низькою в’язкістю на основі етилціаноакрилату, для моментального склеювання пластику та металу між собою, металу з гумою і пластиком. Висока міцність склеювання. Тривалий час полімеризації дозволяє позиціонувати елементи, що з’єднуються. Хороший температурний опір аж до 80°C. Чудова стійкість до олив, спирту, бензину, фреону, високої вологості. Не містить розчинники.

 

Характеристики

 

20 г500 г

Складетилціаноакрилат

В’язкість, 25°С, МПа*с500-1500

Проміжок, мм0,01-0,2

Робоча температура, °C- 50/+80

МіцністьВисока

Колірчорний

Час схоплювання (початкова міцність), сек.10-90

Час набирання повної міцності (100 %), год.24

 

Поради щодо використання

 

Поверхні, які будуть склеюватися, необхідно очистити та знежирити, з цією метою можна застосувати спиртовий очисник. Клей нанести на одну з поверхонь, після цього щільно притиснути іншу на кілька секунд.  Для прискорення склеювання використати активатор, який наноситься на клей або на поверхню, тоді клей нанести після висихання активатора. Матеріали, які важко склеюються, поліетилен, поліпропілен та інші «жирні» пластики потрібно склеювати, використовуючи праймер для поліолефінів.

Обережно! Продукт може викликати подразнення шкіри, очей та дихальних шляхів. При потраплянні на відкриті ділянки шкіри промити великою кількістю води з милом, обережно зняти шар клею пемзою. При потраплянні в очі промивати відкриті очі великою кількістю води не менше 10 хвилин. При вдиханні парів клею забезпечити доступ до свіжого повітря.

 

Процес полімеризації

 

Затвердіння клею відбувається в маленьких проміжках під час контакту з вологою повітря (оптимально 40-60%). На швидкість полімеризації впливає  величина проміжку та тип матеріалів, які будуть з’єднуватися. Прискорити затвердіння у великих проміжках можна, використавши активатор для моментальних клеїв.

 

Сфера застосування

 

Клей застосовують для склеювання металу, гуми, пластику та ін. матеріалів, коли необхідно позиціонувати елементи, що склеюються, якщо робоча температура досягає 80°C. 

Моментальні клеї застосовують для швидкого з’єднання цілої низки матеріалів: метал, дерево, пластик, гума, картон, кераміка та ін. Особливо ефективні під час склеювання дрібних деталей. Клей високоміцний, стійкий до старіння та навантажень.

 

Умови зберігання

 

Оптимальними умовами для зберігання продукту є сухе прохолодне місце, в щільно закритому оригінальному пакуванні. Термін придатності складає 12 місяців в оригінальному пакуванні при температурі 8-20°С. Для збільшення терміну придатності продукт рекомендовано зберігати в холодильнику при температурі +2/+5°C.